Aktualności podstawowa

Challenge z kaligrafii w okresie ferii?

Challenge z kaligrafii w okresie ferii? Czy to w ogóle możliwe?!

Tak, w klasie II g jest to całkiem realne…

Dzieci z klasy drugiej g otrzymały na okres ferii nietypowe “wyzwanie”. Challenge dotyczył doskonalenia umiejętności odręcznego, pięknego pisania i to w dodatku bezbłędnego. Zadanie było z kategorii “dla chętnych”. Polegało na codziennym pisaniu jednego dyktanda we współpracy z Rodzicem lub Opiekunem, który zadanie nadzorował i dokumentował w formie zdjęcia, a następnie przesłanie go wychowawcy wybranym kanałem komunikacyjnym  (MMS, e-mail, wiadomość w messengerze). Pracę wykonywały dzieci od poniedziałku do piątku, czyli łącznie w okresie ferii miały wykonać 10 zadań. Z wielką dumą można już dziś przedstawić uczniów, którzy poświęcili codziennie odrobinę swojego czasu na naukę.  Jakub Chmielewski, Lena Dragun, Michał Fal, Bella Hainutdinova, Rozalia Hołubiec, Bartłomiej Jaroszyński, Igor Kmieć, Jakub Kmieć, Karolina Kowalczyk, Bartosz Ławicki, Hanna Piskorska, Patrycja Witek, czyli aż 50% uczniów klasy podjęło się wykonania tego zadania.

Z przyjemnością gratuluję wytrwałym Uczniom wspaniałej postawy uczniowskiej
i wykazania się systematycznością, pilnością i sumiennością, zaś Rodzicom bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do zabawy.

Marzanna Lebedziuk