Aktualności podstawowa

AKTYWNY UCZEŃ – ERGOMETR WIOŚLARSKI

Dnia 10.10.2019 r. gościliśmy po raz kolejny w naszej szkole Fundację Lubelska Manufaktura Inspiracji, która prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach projektu Aktywny Uczeń. Tym razem nasi podopieczni mogli się zmierzyć z ergometrem wioślarskim. Każdy musiał “przepłynąć” 500m. Mimo wielkiego wysiłku większość uczniów podołała wyzwaniu. Na koniec każdy otrzymał pamiątkową koszulkę.
Za tydzień w piątek (18.10.2019r.) odbędą się kolejne zajęcia dla pozostałych uczniów klas VI-VIII.

A już teraz pragniemy zaprosić wszystkich chętnych uczniów na I Mistrzostwa Szkoły na ergometrze dla klas VI-VIII, które rozegrają się 21.10.2019 r. w ramach projektu “Aktywne Przerwy”. Zawody odbywać się będą na długich przerwach. Szczegóły u nauczycieli wychowania fizycznego.

Aneta Scherer
wraz z zespołem nauczycieli wychowania fizycznego