Aktualności podstawowa

W dniu 28 maja  2018r uczniowie klasy II b szkoły podstawowej uczestniczyli w wycieczce do Ogrodów Magicznych, Janowca i Kazimierza Dolnego. Program był atrakcyjny i różnorodny. Obejmował świat baśni, gdzie każdy mógł poczuć, doświadczyć i przeżyć podróż pobudzającą wyobraźnię i ciekawość świata w Zamku Wróźek, Krasnoludzkim Grodzie, Magicznych miejscach i na linowym placu zabaw. Po smacznym obiedzie i zakupach paniątek obejrzeliśmy zabytki Janowca i ruszyliśmy w rejs statkiem po Wiśle do Kazimierza Dolnego. Podziwialiśmy piękne widoki: ruiny zamku, archtekturę miasta oraz otaczającą florę i faunę. Dzielnie weszliśmy na Górę Trzech Krzyży. Wysłuchaliśmy ciekawych opowieści pani Przewodnik. Podziwialiśmy pamoramę miasta i okolicy. Na rynku w pobliżu studni i Kamienic Przybyłów był czas na zakup pamiątek. Spacerem po nadwiślańskim bulwarze pożegnaliśmy miasto.. Nieco zmęczeni, lecz zadowoleni wróciliśmy bezpiecznie do Lublina.

Opiekunowie:

Maria Gizal- Nikitiuk