AktualnościPrzedszkole

Każdy motylek dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, w Przedszkolu nr 86 wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka! Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. 20 września kolejny raz celebrowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka w grupie Motylków. Tego dnia czekało na dzieci wiele atrakcji i niespodzianek. Zostały zaproszone do wspólnych zabaw tanecznych, sportowych oraz chustą Klanzy, rozwiązywały quiz na prawdziwego Przedszkolaka, zakodowały serduszko na macie do kodowania cała uroczystość zakończyła się malowaniem twarzy. Radość i uśmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy naszym kochanym przedszkolakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu.