Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły

Zapraszamy Wszystkich Uczniów klas IV-VIII do zapisów do Samorządu Uczniowskiego.

Jeśli interesuje Cię praca na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, masz pomysły, które umilą funkcjonowanie w szkole, zgłoś się do opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Niezależnie od tego jak bardzo jesteś zaangażowany w życie szkoły – masz prawo wpływać na to, co się w niej dzieje. Możesz z tego prawa korzystać na różne sposoby – organizując szkolną drużynę piłki nożnej lub projekcje filmowe dla kolegów, uczestnicząc w spotkaniach koła miłośników przyrody czy gier komputerowych, dekorując salę gimnastyczną na imprezę karnawałową, pisząc artykuły do szkolnej gazetki, tworząc stronę internetową lub przygotowując wystawę fotografii. Te i wiele innych działań uczniowskich to właśnie aktywność samorządu uczniowskiego – możliwości jest wiele, każdy może znaleźć coś dla siebie!

Opiekunowie Samorządu:

Marzanna Lebedziuk