Aktualności podstawowakonkursy SP14

Przypominamy, że zgodnie z terminarzem konkursów kuratoryjnych zamieszczonym poniżej, od 17 lutego 2021 r. w naszej szkole rozpoczynają się etapy wojewódzkie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Rozpoczynają się one o godz. 10.00 w sali 160 w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie (poza konkursem z języka rosyjskiego, który odbędzie się w SP nr 22 w Lublinie).

Do szkoły należy przyjść na 20 minut przed rozpoczęciem konkursu, zabierając legitymację szkolną i po zmianie wierzchniego ubrania skierować bezpośrednio przed salę 160, zachowując następujące zasady bezpieczeństwa (odległość od innych uczniów i pracowników min. 1,5 metra, maseczka zasłaniająca usta i nos (po rozpoczęciu pracy z arkuszem konkursowym maseczkę będzie można zdjąć),  posiadanie własnych przyborów do pisania. Przypominam, że do szkoły może przyjść jedynie uczeń zdrowy.

Porządek wejścia do szkoły zgodny z ustaleniami obowiązującymi od początku roku szkolnego, uczniowie klas 4 – 8 wejście przy sali gimnastycznej „C”.

Życzę powodzenia!
Katarzyna Mazur-Saczuk