W związku z wystąpieniem ogniska epidemicznego COVID-19 w sąsiedztwie Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie teren placówki wraz z boiskami zewnętrznymi zostaje zamknięty aż do odwołania.

Z uwagi na odbywające się na terenie szkoły półkolonie oraz pracę przedszkola  brama od ul. Sławinkowskiej będzie otwarta w godzinach 6.45-8.15 oraz 14.45-17.00.

W związku z pojawieniem się nowego ogniska zakażeń COVID – 19 w dzielnicy Sławin zwracamy się z prośbą o wzmożoną czujność w zakresie obserwacji stanu zdrowia dzieci uczęszczających do przedszkola oraz na półkolonie w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek symptomów chorobowych prosimy o poinformowanie kierownika półkolonii lub dyrekcję szkoły.