KLASA 2C

2 C uczyć się CHCE!
Uczniowie klasy 2 c to bardzo chętny do nauki, zmotywowany zespół, wykazujący
duży potencjał na zdobywanie wiedzy w szkole. Zdążyli już powiedzieć o sobie:
„Wszędołazy”, ponieważ nie jest im straszny żaden zakątek tak ogromnej, jak nasza, szkoły, zaś teren
wokół niej postrzegają jako ten, który umożliwi im wejście w rolę wielkich odkrywców! Wśród szkolnych drzew stworzyli swoje własne biuro detektywistyczne; z kolei w innym zakątku mieści się ich zdaniem teren skrywający tajemnice historyczne. Obowiązkowym punktem każdego dnia jest wyjście na świeże powietrze. Tylko ogromna ulewa mogłaby powstrzymać tych drugoklaistów przed zabawą i rekreacją na zewnątrz. Klasa wykazuje potencjał do sportowego profilu, a korzystając z trenerskich uprawnień swojego nauczyciela, systematycznie uczęszcza na szkolną siłownię.
2 c to zespół składający się z 22 uczniów, w większej liczbie z chłopców, a ich wychowawcą
jest pani Jagoda Zielonka.

Wspólnie gotowi są na kolejny rok szkolny.

Będzie ciekawie!

Wych. Jagoda Zielonka