Inicjatywa piąta

W ramach projektu ,,Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”, w terminie 15.11 – 19.11.2021r. został zorganizowany tydzień Harry’ego Pottera.

Tydzień ten był obfity w zabawy, quizy oraz rozmowy na temat głównych bohaterów utworów J.K. Rowling.

Dzięki tym działaniom dzieci mogły zbliżyć się do świata fantazji, a także pobudzić swoją wyobraźnię oraz rozwinąć swoją kreatywność.

Zwieńczeniem tygodnia był „Czarodziejski pokaz mody”, a także rozstrzygnięcie konkursu „Czarodziejska czapka i różdżka”.

Laureatami konkursu zostały:

I MIEJSCE – Emilia Kowalik kl. 3c

II MIEJSCE – Kornelia Bąk kl. 2d

III MIEJSCE (ex aequo)

– Kateryna Slobodian kl. 3c

– Zofia Stolarek kl. 3c

– Natalia Munio kl. 3b

WYRÓŻNIENIA:

– Marcelina Zinowicz kl. 2c

– Maria Sobieszek kl. 2d

– Maja Chwil kl. 1e

Nasi świetlicowi czarodzieje, z pomocą Rady Rodziców, przygotowali dla laureatów nagrody ?.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za zaangażowanie dzieci w organizację tematycznego tygodnia, a także Radzie Rodziców, za ufundowanie nagród w konkursie „Czarodziejska czapka i różdżka”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wychowawcy świetlicy:

Paulina Kopcińska – Wójcik