Świetlicowe wieści

Świetlicowy Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Dzieci ze świetlicy szkolnej postanowiły pomóc innym potrzebującym dzieciom. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia wykorzystały na przygotowanie przepięknych ozdób i upominków świątecznych, wykonanych z wielkim zapałem i zaangażowaniem pod opieką nauczycieli świetlicy, które można było nabyć na Świetlicowym Charytatywnym Kiermaszu Bożonarodzeniowym.
Z wielką przyjemnością obserwowaliśmy pracę świetlików i ogrom serca, które dzieci wkładały podczas przygotowania kartek świątecznych, mieniących się brokatem bombek, aniołków wykonanych metodą origami, gwiazdek, serduszek i krasnali  wykonanych na warsztatach krawieckich oraz wielu innych ozdób bożonarodzeniowych.
Podczas Świątecznego Kiermaszu uczniowie klas drugich i trzecich pełnili dyżury i zachęcali innych do włączenia się w świetlicową akcję charytatywną. Zgromadzone na kiermaszu rzeczy przerosły nasze oczekiwania. Dzięki pomocy Pani Joasi Kowalczyk zostaną przekazane do świetlic środowiskowych prowadzonych przez Czerwony Krzyż.
Serdecznie dziękujemy naszym kochanym Świetlikom za ich wielkie serduszka oraz Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie. Szczególne podziękowania dla Nauczycieli- wychowawców świetlicy za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Koordynator:
Anna Lis