Zaproś Rodzica Na Swoją Lekcję

ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU „ZAPROŚ RODZICA NA SWOJĄ LEKCJĘ” W KLASIE I „C”

10 czerwca gościliśmy w naszej klasie mamę Neli, która poprowadziła ciekawe zajęcia. Pani Mirosław pracuje  w Agencji Mienia Wojskowego. Dzieci dowiedziały się na czym polega ta praca. Główne zadania to: zagospodarowywanie nieruchomości – sprzedaż, wynajem; dbałość o zakwaterowanie żołnierzy – zapewnienie mieszkań, kwater internatowych, wypłacanie świadczeń, działania marketingowe i PR-owe – promocja, reklama, współpraca z mediami, udział w wydarzeniach; sprzedaż powojskowego mienia – pojazdy, sprzęt, wyposażenie oraz odpady. Największe zainteresowanie wszystkich uczniów wzbudziły przyniesione przez mamę Neli wojskowe rzeczy jak: czapka żołnierska, beret żołnierski, menażka, sakwa wojskowa i wiele innych. Oczywiście nie obyło się bez przymierzenia wojskowej czapki czy beretu. Był również konkurs z nagrodami w postaci słodyczy, naklejek, balonów i koszulek. Chętnych do udziału w konkursie było bardzo wielu. Uczestnicy wykazali się nienaganną wiedzą z przeprowadzonej lekcji i zdobyli nagrody.

Wychowawca:

Małgorzata Kędzierska