Zajęcia taneczne

Dzień dobry

We wtorki w godzinach: 13:00-14:00 w naszej szkole będą się odbywały bezpłatne regularne zajęcia dodatkowe z tańca, które będę prowadziła. Jestem właścicielem szkoły tańca Bonito w Lublinie, wieloletnim trenerem oraz sędzią. Tworzyłam choreografię w programach “You Can Dance” oraz “Taniec z Gwiazdami”, tańczyłam również w kinowej produkcji TVN “Kochaj i Tańcz”.

Tematem zajęć będzie salsa i pozostałe tańce karaibskie czyli bachata i merengue.

Są one przeznaczone dla uczniów klas 1-3, które będą wykazywały predyspozycje słuchowe oraz ruchowo-koordynacyjne. W programie będzie tworzenie choreografii z wyżej wymienionych tańców w wersji solo.

Bardzo proszę o przekazanie tej informacji rodzicom podczas zebrań klasowych. Zapisy tylko i wyłącznie drogą mailową do mnie poprzez dziennik.

Startujemy 20 września. Na pierwszych zajęciach zostanie przeprowadzony tzw. “casting” podczas którego zostaną wybrane osoby z odpowiednimi predyspozycjami.

W razie jakichkolwiek pytań proszę również o kontakt.

Joanna Dąbska- wychowawca w świetlicy nr2