Świetlicowe wieści

WYNIKI ELIMINACJI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU “MAM TALENT”

Dnia 18 maja 2023 r. w naszej szkolnej świetlicy odbyły się eliminacje V edycji konkursu
„Mam talent”.

Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie i odkrywanie młodych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I-III, przedstawiając swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie, akrobatyczne oraz gry na instrumentach.

W konkursie wzięło udział 29 utalentowanych uczniów. Poziom konkursu był bardzo wysoki, jury stanęło przed nie lada wyzwaniem wyłonienia najlepiej zaprezentowanych talentów. Tego dnia każdy uczestnik miał swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy wszyscy wykonawcy zaprezentowali się świetnie. Atmosfera podczas konkursu była wspaniała. Do finału przeszły następujące osoby:

• Wójcik Maja 1b
  • Szewczyk Joanna 1c
  • Ważny Michał 1c
  • Shyman Sofia 1d
  • Irańska Ola 1f
  • Trzaska Lila, Stasiak Justyna 1f
  • Klocek Maja 2a
  • Lenart Alicja 2a
  • Pejda Natalia 2b
  • Fuchs Ksawery 2d
  • Horiahina Marharyta 3a
  • Warda Zosia, Wieczorkiewicz Ola 3b
  • Lipiec Ola 3b
  • Cios Ola, Kasperek Gabrysia 3b
  • Kludacz Ela 3c
  • Depa Maja 3c

Finalistów prosimy o doniesienie podkładu muzycznego do swojego występu do koordynatorów konkursu do dnia 29 maja 2023r.. Serdecznie gratulujemy finalistom i życzymy dalszych sukcesów podczas finału, który odbędzie się 31 maja 2023r. o godz. 10:00 .

Koordynatorzy:

Kinga Baran