Wyjście przedstawicieli SU na konferencję inaugurującą ogólnopolski projekt “MŁODA POLSKA SZKOŁA PARLAMENTARYZMU”

W dniu 27 października 2017 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w składzie Wiktoria Kędra, Wiktoria Kozak oraz Alicja Widz wezmą udział w konferencji inaugurującej ogólnopolski projekt “MŁODA POLSKA SZKOŁA PARLAMENTARYZMU”, zainicjowanego przez Fundację Commodus. Konferencja ta odbędzie się w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

Program uroczystości

Projekt ten stawia sobie za cel upowszechnianie wśród młodzieży idei parlamentaryzmu jako formy świadomego i odpowiedzialnego wpływania na obywateli na życie publiczne i społeczne oraz wartości wspólnej pracy na rzecz Ojczyzny.

Opiekunem naszych samorządowców jest pan Jakub Rzeźnik.