Warsztaty makramy

18 grudnia mieliśmy przyjemność gościć w naszej klasie Panią Monikę Pakulską-Siewielec, która przeprowadziła warsztaty makramy.  Uczniowie klasy 3e chętnie wzięli się do wykonywania splotów. Okazało się, że nasze dzieciaki poradziły sobie z tym zadaniem znakomicie, w rezultacie tworząc piękne ozdoby świąteczne – choinki i aniołki.  Ozdoby te w sam raz nadają się na prezent dla kogoś bliskiego lub jako ozdoba na choinkę, gdyż zrobione własnoręcznie są wyjątkowe. Jak widać wyrażenie pleść trzy po trzy nabrało zupełnie nowego znaczenia. Pani Monika nie tylko potrafi ze zwykłego sznurka wyczarować niezwykłe dekoracje, ale również potrafi tę wiedzę przekazać w formie dostępnej dla dzieci. Dziękujemy.

Wychowawca: Agnieszka Tokarska