Walentynki 2023

Samorząd Uczniowski chciałby poinformować, że w następnym tygodniu rozpocznie się akcja walentynkowa w naszej szkole. Polega ona na tym, że w dniach od poniedziałku, 6 lutego do następnego poniedziałku, 13 lutego będzie organizowana poczta walentynkowa. We wnęce na korytarzu gimnazjalnym będzie stać skrzynka, do której będzie można wrzucać walentynki. Warunkiem wrzucenia walentynki do skrzynki jest zachowanie dyskrecji poprzez umieszczenie imienia, nazwiska i klasy adresata na kopercie lub ewentualnie na zgięciu kartki na mniejsze części  oraz schludność walentynki. Rozdanie walentynek odbędzie się w owe walentynki, 14 lutego w godzinach lekcyjnych. Będą one rozdawane przez członków samorządu. Zachęcamy do wspólnej zabawy i życzymy udanego święta zakochanych.

Samorząd Uczniowski ZS 12