UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 W KLASACH I-III

Rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca. Był to czas niezwykły, pełen wzruszeń, radości ale przede wszystkim wytężonej, ciężkiej pracy. Zakończenie roku szkolnego w klasach I-III było uroczystym podsumowaniem minionych miesięcy. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali z rąk Dyrekcji pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, które ufundowała Rada Rodziców. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Pani Jadwiga Mach Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania, Radna Rady Miasta Lublin, proboszcz parafii ksiądz prałat Eugeniusz Zarębiński oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Pani Wicedyrektor Aneta Dams w słowach płynących prosto z serca podziękowała wszystkim za wspaniałą pracę: Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom, a przede wszystkim Uczniom, bo to dla nich wszystko robimy.

Przemówienie na zakończenie roku szkolnego

Szkoła jest dla dzieci drugim domem. Dokładamy wszelkich starań, by czuły się tu dobrze, mogły rozwijać swoje talenty, nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie oraz zgłębiać tajniki wiedzy w serdecznej, życzliwej atmosferze. Poniżej przedstawiamy film, którego autorem jest Pani Agnieszka Tokarska. Pozwoli Państwu zobaczyć niektóre efekty tych działań.

Rok szkolny 2021/2022 w klasach I-III

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowała pani Agnieszka Rzedzicka, a prowadzili pani Jagoda Zielonka oraz pan Maciej Harasim. Część artystyczną, w której dzieci mogły pochwalić się swoimi talentami wokalno-estradowymi przedstawiła klasa III b wraz z wychowawczynią oraz Koło Teatralno – Taneczne “Bajdurka” z panem Mikołajem Giszczakiem. O oprawę graficzną w postaci galerii pięknych zdjęć po raz kolejny zadbał pan Krzysztof, właściciel studio “Krzysztof Sałaj FotoK2”. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Wicedyrektor Aneta Dams

Marzanna Lebedziuk