Aktualności podstawowa

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla klas pierwszych

W dniu 3 września 2018 roku o godzinie 11:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas pierwszych.

Był to dla nich szczególny dzień. Żegnali wakacje i witali nowy rok szkolny w obecności rodziców zaproszonych gości, wychowawców, nauczycieli oraz Dyrekcji Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie.

Pan Dyrektor mgr Lucjan Miciuk powitał w progach naszej szkoły pierwszoklasistów i ich rodziców. Życzył dzieciom sukcesów w nauce, a rodzicom satysfakcji z ich osiągnięć. Kilka ciepłych słów do uczniów skierowała również Pani Jadwiga Mach – Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania oraz Pani Magdalena Nowak – Kowalczyk przedstawicielka Rady Rodziców.

Uroczystość uświetniła krótka część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy II c oraz piosenka w wykonaniu chóru szkolnego.