Uczniowie z pasją – Witek Patrycja

Patrycja Witek – „Taniec pozwala zawsze być sobą…”

Mam na imię Patrycja, mam 12 lat i chodzę do piątej klasy w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie. Mam wiele pasji, ale największą jest taniec towarzyski. To jemu poświęcam większą część mojego wolnego czasu. Kocham muzykę i to, że mogę się z nią utożsamiać poprzez ruch. Gdy tańczę, jestem po prostu szczęśliwa. Moja przygoda z tańcem trwa od kiedy pamiętam. Już w przedszkolu panie angażowały mnie do różnych występów tanecznych. Początkowo uczęszczałam na zajęcia z różnych stylów tańca, potem rodzice zapisali mnie do szkoły tańca towarzyskiego, gdzie tańczę już czwarty rok. Moimi ulubionymi tańcami są walc angielski, cha-cha i rumba.  W tańcu nie da się szybko osiągnąć sukcesów, żeby dobrze tańczyć trzeba systematycznie i ciężko pracować. Trenuję regularnie trzy razy w tygodniu po 1,5 h, aby doskonalić swoje umiejętności. Dodatkowo mam lekcje indywidualne, różnego rodzaju szkolenia oraz uczestniczę w turniejach tańca. W swojej grupie mam wiele sympatycznych koleżanek i kolegów. Na zajęciach tanecznych ćwiczymy układy i stajemy się coraz lepsi. Uważam, że jak na swój wiek moje umiejętności taneczne są na bardzo dobrym poziomie, ale wiem, że muszę jeszcze dużo ćwiczyć, aby dołączyć do najlepszych, dlatego wciąż pracuję nad sobą i rozwijam swoją pasję, którą jest właśnie taniec.

Moje sukcesy to:

I miejsce Bełżyce 2019 r.

I miejsce Niedrzwica Duża 2020 r.

I miejsce Lublin 2020 r.

I miejsce Żółkiewka 2021r.

II miejsce Lublin 2021 r.

I miejsce Wysokie 2021 r.

II miejsce Siennica Różana 2021 r.

III miejsce Krasnystaw 2021 r.

II miejsce Lublin 2021 r.

I miejsce Pilawa 2022 r.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania – KLIK >>