Uczniowie z pasją – Tsariuk Viktoria

Viktoriia ma 13 lat,

Najbardziej ulubionymobby po szkole jest wokal, który zajmuje się zawodowo.

Od najmłodszych lat żyje muzyką i mówi językiem piosenek.

Stara się odkrywać nowe aspekty twórczego życia: pisze muzykę i teksty, wykonuje autorskie piosenki i akompaniuje sobie na fortepianie.

Uwielbia kolobaracje z muzykami i kreatywne eksperymenty.

Oprócz Wydziału Wokalnego uczyła się na fortepianym, artystycznym.

W tym okresie 2022 -2023 rr swojego pobytu w Polsce brała udział w koncertach z muzykami i śpiewakami m.in. Łukaszem Jemiołą, Ianą Lenzion, Andrzejem Gładyszem na scenach Centrum Kultury w Lublinie, KUL im Jana Pawła II, organizacji “PCK Liblin”, piknikach integracji rodzinnej, oraz w okolicznych miejscowościach do Lublina,   w salach koncertowych Warszawy, Płocku, w Rzeszowie.

A także nadal bierze udział w znanych polskich i międzynarodowych projektach telewizyjnych i konkursach.

Zwycięzca znanych projektów telewizyjnych, takich jak  “TV – star”,« Gry Morza Czarnego” (“Tavria Games”),” Global Talent”,”The One Talent ” i tak dalej .

Stały uczestnik jako solistka sezonów koncertowych Filharmonii dziecięcej w Kijowie, międzynarodowego centrum kongresowego “Ukraiński Dom”, salonu kameralnego “C. BECHSTEIN”, Narodowej Akademii Muzycznej Ukrainy im. P. I. Czajkowskiego.

Vika podziwia piękno przyrody otaczającego świata, które przekazuje poprzez swoje hobby: malując pejzaże olejem i akrylem.

Wielokrotnie otrzymywała twórcze imienne stypendium i nagrody od Prezydenta Miasta (Mera) Vitalija Kliczko  za wysokie osiągnięcia w nauce i kreatywności.

posiada odpowiednie nagrody i wyróżnienie od Kijowskiego miejskiego centrum metodycznego instytucji kultury i instytucji edukacyjnych,

dyplomy z salonu kameralnego C. Bechstein, Urzędu Miasta za aktywny udział w rozwoju kulturalnym miasta.

Specjalna dotacja za wkład i rozwój międzynarodowych stosunków kulturalnych

«European Festival Project STARS  Way”

Współpracowała z projektantami mody “Zov Design”, ” L .Sokol”, “Fashion Awards”, Agencja reklamowa”Baby FoToStar” ,

Alex Vasiliev.

Była prowadzącą audycję o zwierzętach.

Także posiada nagrody i medale ligi tańca

Viktoriia jest optymistką i ekstrawertykiem naładowanym pozytywną energią.

W życiu codziennym lubi przygotowywać desery i zbierać gości w domu.

Zawsze wybiera aktywny rodzaj wypoczynku, bardzo lubi śnieżną zimę i jazdę na nartach.