Uczniowie z pasją – Nazaruk Zofia

Zosia od najmłodszych lat przejawiała zdolności artystyczne. W wieku sześciu lat rozpoczęła naukę baletu w Społecznym Ognisku Baletowym, w tym czasie brała udział w wielu koncertach baletowych, kilkukrotnie wykonywała partie solowe. W wieku siedmiu lat rozpoczęła naukę gry na pianinie. Poza tańcem i grą jej pasją jest malowanie obrazów oraz szycie.

Maluje farbami witrażowymi na porcelanie z łatwością zmienia techniki na temperę czy collage. W szkole prezentowała przestrzenne prace krawieckie, w których zaproponowała samodzielnie wymyśloną formę oraz wykonanie.

Zosia jest dzieckiem bardzo ambitnym i obowiązkowym. Zawsze chętna do koleżeńskiej pomocy. Przykłada dużą wagę do nauki, ponieważ w przyszłości marzy o zawodzie lekarza weterynarii. W okresie wiosenno-letnim pobiera też lekcje jazdy konnej. Kocha zwierzęta, a najbardziej swoją Nutę.

Zosi osiągnięcia pianistyczne pod kierownictwem Pani Magdaleny Litwin

• VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny “Zaczarowany Fortepian” 2020 rok, tam zdobyła swoje pierwsze wyróżnienie
  • XIX Konkurs Internetowy Digi – Talenty Lato 2021 Laureat II stopnia w kategorii : solo instrumentalne /mini
  • XVI Konkurs Internetowy Digi Talenty Zima 2021 Laureat II stopnia w kategorii : solo instrumentalne /mini
  • XV Konkurs Internetowy Digi – Talenty Zima 2020 Laureat III stopnia w kategorii : solo instrumentalne /mini

Pod opieką  Pani Bożeny Hetel-Gajos i Pauliny Budy uczestniczyła w koncertach Społecznego Ogniska Baletowego

• “A taniec trwa” 2020
  • “Obrazy i dźwięki Lublina” koncert Jubileuszowy z okazji 65-lecia SOB 2021
  • “Koncert wspomnień” 2021
  • “Czy to bajka czy nie bajka” 2022 i wielu innych

Poniżej przedstawiamy kilka nagrań i zapraszamy do galerii zdjęć.