Uczniowie z pasją – Hanna Nazaruk

Hanna Nazaruk to uczennica klasy 2A. Od najmłodszych lat wykazywała zdolności wokalne i poczucie rytmu. W wieku pięciu lat uczęszczała na zajęcia w Społecznym Ognisku Baletowym jednak ta forma tańca szybko ją znudziła. W 2019 roku Hania wzięła udział w otwartym naborze do Zespołu Pieśni i Tańca Lublin im. W. Kaniorowej zdobywając wysokie noty.

Aktualnie Hania jest członkinią grupy Lublinianki pod kierownictwem choreograficznym Pani Joanny Miedzwieckiej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, po dwie godziny zegarowe. Poza tańcem ćwiczy wokal z p. Dorotą Kukawską oraz grę na dzwonkach chromatycznych z p. Magdaleną Mackiewicz.

W 2021r. i 2022 r. Hania wzięła udział w Koncercie ” Lublin- Lublinowi” w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego .

Hania bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia, aby rozwijać swoją pasję tańca i śpiewu. Dzieli czas pomiędzy szkołą, zespołem a piłką nożną. W 2021 roku ćwiczyła z zespołem ” Perła”, a obecnie jest członkinią UOKS SŁAWIN LUBLIN.

Hanna Nazaruk