Uczniowie z pasją – Ciorgoń Pola

Pola Ciorgoń – Mistrzyni karate

Ma 14 lat i jest uczennicą klasy 8f. Jej pasją jest karate tradycyjne, które trenuje od 9 lat,
a ulubioną konkurencją kumite (tj. wolna walka z przeciwnikiem). Jest posiadaczką czarnego pasa – 1Dan. Karate trenuje trzy razy w tygodniu, a w weekendy często uczestniczy
w zgrupowaniach kadry lub seminariach, podczas których podnosi swoje umiejętności. Świetnie łączy treningi z nauką  i zajęciami szkolnymi. Ciągle w drodze – coraz częściej poza granicami. Dzięki temu zyskuje nowe umiejętności, doświadczenia, a także ma możliwość uczyć się od najlepszych.

Od niedawna należy do KADRY NARODOWEJ (kategoria kadet) i reprezentuje Polskę
w zawodach miedzynarodowych. Odnosi sukcesy. Trudno zliczyć jej wszystkie trofea – jest ich naprawdę mnóstwo.

Pola wciąż czeka na nowe wyzwania… Jej marzeniem jest założenie szkoły karate.

,,Ciepła, miła, serdeczna. Zawsze staje w obronie słabszych, niezwykle empatyczna. Świetna organizatorka, perfekcjonistka” – tak mówią o niej koleżanki i koledzy.

No cóż – Mistrzyni jest tylko jedna: Pola 🙂