Aktualności podstawowaŚwietlicowe wieści

“Świetlicowa Telewizja Interaktywna”

Ze względu na ciężka sytuację atmosferyczną świetlica 60 chciałaby nadać specjalną prognozę pogody na następne dni!
Prosimy uważać na spore opady śniegu i ujemne temperatury!  Białego puchu będzie przybywało, co wzbudza wśród dzieci szczególną radość.  Warunki do zabaw  wydają się więc  idealne, jednak należy pamiętać o odpowiednim ubraniu!
Dodatkowo, nasza ekipa pogodynek i pogodynków uprzedza o zbliżającym się wyżu, który niesie do nas falę miłości  w związku ze zbliżającym się Dniem Zakochanych.
W specjalnym programie telewizyjnym nie mogło zabraknąć również reklam, a dzieci okazały się wspaniałymi aktorami, z humorem reklamując wybrany produkt.
Niedługo Nasza Świetlicowa Telewizja przedstawi kolejny program! Prosimy uważnie obserwować aktualności!
Dzieci z klasy 1f wraz z wychowawczynią ze świetlicy samodzielnie wykonały rekwizyty. Malowały makietę telewizora, stworzyły piloty i pogodową mapę Polski.
Opiekun Agnieszka Tokarska