Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów

26 października 2017 r. uczniowie klas pierwszych przeżywali swoje wielkie święto – Ślubowanie.

W obecności zaproszonych gości: Doradcy Prezydenta Miasta Lublin – Pani Jadwigi Mach, proboszcza Parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Księdza Eugeniusza Zarębińskiego, Przewodniczącej Rady Rodziców – Pani  Agnieszki Pyszniak – Ciszewskiej oraz Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie – Pana Lucjana Miciuka, wicedyrektor Eweliny Zakrzewskiej, wicedyrektor Katarzyny Mazur, kierownika świetlicy Anny Lis, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a także licznie przybyłych rodziców i znajomych, rozpoczęła się uroczystość ślubowania.

Pasowania każdego pierwszoklasisty na ucznia dokonał Dyrektor szkoły – Pan Lucjan Miciuk. Od tej chwili wszyscy pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół nr 12, Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy Akt Pasowania i legitymację szkolną. Dzieci miały możliwość podzielenia się swoimi umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Oto zdjęcia z uroczystości.