Konkursy G27konkursy SP14

Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego konkursu na Grę planszową promującą zdrowy styl życia – przeprowadzonego w ramach Szkoły Promującej Zdrowie, pod Honorowym Patronatem Pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty

WYNIKI

Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za tak liczny udział w konkursie. Dziękujemy również panu dyrektorowi  Lucjanowi Miciukowi oraz Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa  za pomoc w organizacji konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jednocześnie informujemy, że rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się 9 czerwca 2018 roku między godziną 10.00 a 11.00 w Zespole Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50 w Lublinie  podczas Festynu Rodzinnego.

Koordynatorzy konkursu:

Małgorzata Ostaszewicz