AktualnościAktualności podstawowastrona

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LUBLINIE

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klas I-VIII będzie organizowane w formie spotkań uczniów z wychowawcą klasy.
  • Listy z przydziałem Pierwszoklasistów do poszczególnych klas znajdują się w gablocie, po lewej stronie od wejścia głównego do szkoły.
  • Uczniowie oraz rodzice klas I podczas spotkania z wychowawcami klas zostaną poinformowani o wyprawce dla Pierwszoklasistów oraz o innych wszelkich formalnościach związanych z nauką szkolną.
  • Uprzejmie informujemy, iż wszyscy uczniowie szkoły otrzymują bezpłatne podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe na rok szkolny 2022/2023 (zakupione w ramach dotacji celowej MEiN). O terminie ich odbioru poinformuje wychowawca klasy. Rodzice uczniów z klas I-VIII kupują tylko podręczniki i karty pracy do religii /etyki/ wdż ujęte w szkolnym zestawie podręczników.

PRZYDZIAŁ SAL