Przedszkolestrona

Przegląd Poezji

Emilia Niedziela i Igor Gontarz z Grupy Szafirki, pod opieką Pani Agnieszki Sadowskiej – Pytki wzięli udział w Konkursie Literackim dla Dzieci „A to Polska właśnie”. Emilia Niedziela zdobyła wyróżnienie za wiersz pt. „Najpiękniejszy kraj – Polska”, zaś Igor zaprezentował wiersz pt. „Polska to mój kraj”.  Podsumowanie Konkursu  odbyło się dnia 19 kwietnia 2018 w ramach IX Wojewódzkiego Przeglądu Poezji Dziecięcej „Kto czyta, ma piękne sny”  w Domu Kultury LSM, przy ul. Wallenroda 4a w Lublinie, zorganizowanym przez Przedszkole Nr 74 w Lublinie. Dzieci zaprezentowały swoje wiersze przed publicznością. Otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe – tomik poezji uczestników konkursu, które wręczył Kurator Oświaty. Zapraszamy do galerii zdjęć.