PÓŁKOLONIE LETNIE 2022 – PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin za współpracę i pomoc w organizacji Półkolonii, w ramach realizacji zadań Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych: „Prowadzenie działań zmierzających do podnoszenia jakości oddziaływań profilaktycznych adresowanych do różnych grup docelowych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Realizacja działań profilaktycznych w okresie wypoczynku dzieci i młodzieży”.

Nie byłoby możliwe zorganizowane tak wielkiego przedsięwzięcia bez ogromnego zaangażowania i osobistego  wsparcia ze strony Dyrekcji i Rady Rodziców, która jak zawsze nie tylko pomogła w organizacji, ale zrobiła też niespodziankę dla każdej grupy w postaci słodkiego upominku. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc, a przede wszystkim Państwu, Rodzicom za to, że kolejny raz obdarzyliście nas zaufaniem powierzając swoje dzieci.

Bardzo dziękujemy także pracownikom Powiatowej  Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie (Oddział Promocji Zdrowia) za wspaniałe warsztaty z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej w ramach akcji “Bezpieczny i zdrowy wypoczynek Letni 2022”.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie oraz innych lubelskich  szkół mogli bezpiecznie i w atrakcyjny sposób spędzać czas na półkoloniach dzięki wspaniałej pracy w okresie wakacyjnym wszystkich pracowników placówki: nauczycieli, pracowników sekretariatu, administracji, księgowości, portierów, konserwatorów, pań woźnych,  pracowników pionu żywieniowego, pracowników przeprowadzających dzieci przez przejścia oraz wielu innych. Dziękujemy także naszym wspaniałym partnerom, dzięki którym mogliśmy wzbogacić program półkolonii tak, że każdy uczeń uczestniczył w nich z radością.

Jak zawsze mogliśmy też liczyć na naszego niezawodnego fotografa “Krzysztof Sałaj FotoK2“. Zdjęcie plenerowe w tematyce wakacyjnej, piękny dyplom dla każdego uczestnika oraz wpisy do Księgi Pamiątkowej Półkolonii będą wspaniałą pamiątką wspólnie spędzonego czasu. Zapraszamy do lektury i oglądania galerii zdjęć.