Półkolonie letnie 2019

Szanowni Państwo,

W Naszej Szkole w czasie ferii będą organizowane półkolonie letnie w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w części finansowanego z Urzędu Miasta z Wydziału Zdrowia i Profilaktyki.

Półkolonie będą trwały od 01.07.2019 r. do 12.07.2019 r.

Planujemy stworzyć 6 grup po 15 dzieci każda, czyli w sumie planujemy przyjąć 90 dzieci.

W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę dzieci z klas I – III, później klasy IV i na końcu klasy V.

Kolejnym czynnikiem branym pod uwagę będzie dochód netto na osobę za ostatni miesiąc oraz sytuacja rodzinna.

Zapisy tylko i wyłącznie na cały okres trwania półkolonii, – czyli całe dwa tygodnie.

W celu uatrakcyjnienia półkolonii przewidziane są między innymi:

• Multikino/Cinema City
  • Strefa Wysokich Lotów
  • BOUNCE Lublin
  • Wycieczka Kazimierz-Janowiec – w trakcie półkolonii
  • Wycieczka Janów Lubelski – Park Rekreacji „ZOOM NATURY” – w trakcie półkolonii

W związku z tym dopłata do półkolonii będzie w granicach 400 zł za całe dwa tygodnie.

Informacje oraz wnioski będą dostępne na stronie głównej szkoły.

Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 31.05.2019 r.

mgr inż. Kinga Teterycz – Iwanicka