Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolnastrona

NOWOCZESNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Udało się! Wspólnym zaangażowaniem Dyrekcji, Wychowawców, Nauczycieli oraz Rodziców, dzięki niesamowitej kreatywności, chęci i energii dzieci  – naszych Uczniów edukacja wczesnoszkolna w Zespole Szkół nr 12 otrzymała certyfikat Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna.

Od września do stycznia wszystkie 18 klas nauczania zintegrowanego realizowało wymagane konkursowo zadania i projekty, których efekty można było na bieżąco śledzić na stronie internetowej naszej szkoły. Konkurs wieńczył niełatwy test z merytorycznej wiedzy dotyczącej zarówno nauczania zintegrowanego jak i szeroko pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.

Wysoki poziom nauczania, mnogość i barwność inicjatyw, przedsięwzięć oraz projektów to cechy, które charakteryzują edukację wczesnoszkolną w naszej szkole. Wspólna praca przyniosła wielką radość, wszyscy czujemy dumę z tak zaszczytnego tytułu. A to dopiero początek – pomysłów na codzienne uatrakcyjnianie zajęć uczniom nasi nauczyciele mają ogrom!

Aneta Dams

wicedyrektor klas I-III