Nocowanie w szkole 4e

Czy szkoła musi się kojarzyć z nauką, odpytywaniem, kartkówkami i sprawdzianami? Nie, szkoła to też piękny czas spędzony na wygłupach i zabawach z kolegami, żarty, niespodzianki i śmiech. Tego doświadczyli w miniony piątek 10.03 uczniowie klasy IV e, którzy w ramach nagrody w konkursie Rady Rodziców na  najwyższe wpłaty mieli możliwość nocowania w szkole. Spania nie było prawie wcale ale  za to działy się rzeczy, o których na co dzień uczniowie mogą jedynie pomarzyć. Zabawa w chowanego po ciemnej szkole, walka na poduszki na szkolnym korytarzu, pokaz trendów piżamowych, seans filmowy, pizza  to zaledwie kilka przykładów.  Po wielu latach właśnie takie chwile będziemy wspominać z największą przyjemnością.

Wychowawca  4e

Anna Karczmarz-Broda