No Backpack Day Relacja

W dniu 6 marca społeczność Zespołu Szkół nr 12 brała udział w niezwykłym, międzynarodowym wydarzeniu nazywanym „No Backpack Day”. Uczniowie mogli więc przynieść podręczniki i przybory szkolne w dowolnej wersji, która miała być alternatywą dla tradycyjnego plecaka szkolnego. Kreatywność uczniów nie miała żadnych granic! Akcja “Dzień bez plecaka” ogłoszona przez Samorząd Uczniowski obudziła w uczniach niespotykane pokłady kreatywności. Uczniowie byli widziani z klatkami dla zwierząt, sklepowymi koszykami, podróżniczymi walizkami, wiadrami, wózkami, legowiskami dla zwierząt, chlebakami, taczkami, lodówkami a nawet z suszarkami na pranie. Młodzież w pełni zaskoczyła swoimi pomysłami. Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie i ufundowanie nagród dla zwycięzców za najlepsze pomysły.
Zapraszamy do relacji