Zespół Szkół Nr 12

Lekcje języka angielskiego z Early Stage- Program Partnerski

Drodzy Rodzice! Miło nam poinformować, że szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage w Lublinie, która prowadzi dla naszych uczniów  dodatkowe zajęcia z języka angielskiego zaproponowała Nam Program Partnerski, w ramach którego, Nasza szkoła otrzymała:

  • Dostęp Premium do platformy edukacyjnej EDUELO ( interaktywne quizy, gry i zabawy zbudowane w oparciu o podstawę programową do każdego przedmiotu)
  • Zestaw innowacyjnych materiałów do nauki angielskiego
  • Rodzice będą mogli wziąć udział w specjalnych, wychowawczo-psychologicznych webinariach prowadzonych przez szkołę Early Stage
  • Dzieci będą miały szanse uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach językowych stacjonarnie lub online

Dodatkowe lekcję z języka angielskiego dla naszych uczniów prowadzone są w pobliskim lokalu przy ul. Jana Lisa 9 w terminie dopasowanym do planu lekcji dziecka ( przed lub po zajęciach). Early Stage oferuje możliwość przyprowadzania dziecka ze świetlicy Naszej szkoły na zajęcia w swojej filii.  Zapraszamy na stronę https://earlystage.pl/pl/zapisy/lublin-2 aby zapisać dziecko na dodatkowe lekcje już od września 2021.

Dlaczego zaufaliśmy właśnie Early Stage?

Early  Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która powstała w Warszawie w 1993 roku. Obecnie w szkole uczy się 36 000 uczniów, w 500 szkołach w całej Polsce.  Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są w oparciu o autorskie podręczniki  materiały dydaktyczne oraz 10 Supermocy, czyli metodę, która angażuje wyobraźnię, pamięć zmysły, pobudza wyobraźnie i pamięć, co pomaga w skutecznym przyswajaniu wiedzy.

Szkoła została wielokrotnie doceniona, m.in. za innowacyjność w nauczaniu języka obcego.

Więcej informacji o szkole Early Stage: https://earlystage.pl/

ZAPISY na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dostępne są na stronie https://earlystage.pl/pl/zapisy/lublin-2

Skip to content