KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Data | Nazwa konkursu i koordynator | Zwycięzcy |
Międzyszkolny Konkurs na krótką formę komiksową „Zakręceni w komiks – Mój wymarzony Superbohater ”
M. Donica M. Kucharzyk D, Serafin
|
I Miejsce ex aeqou :
A. Irańska kl. 1f ZS12 A. Żminda kl. 3f SP51 II Miejsce: Wnuczek J. kl. 1f ZS 12 III Miejsce: A. Leszczyk kl. 3ł SP51
Wyróżnienia: F. Mazurek kl. 3f SP 51 A. Sachar kl. 3f SP 51 Sz. Majerowski kl. 1d ZS 12
|
|
22.04.2023r. | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla klas 1-3 i Świetlic Miasta Lublin: Zaprojektuj Znaczek Pocztowy na Światowy Dzień Ziemi
M. Donica K. Baran |
I Miejsce
Okoń J. kl. 1d II Miejsce Okoń M. kl. 2f III Miejsce Głębicka K. kl.1c Wyróżnienie Irańska A. kl. 1f Kostka J. kl. 2a |
04.2023r. | XX Międzyszkolny Konkurs Palm, Pisanek i Stroików Wielkanocnych (kategoria stroik)
ZS nr 2 |
Laureat
F. Skiba kl. 1f |
03.2023r. | V Międzyszkolny Konkurs Techniczno-Plastyczny “Wielkanocne Zwierzęta”
SP nr 16 |
II miejsce
F. Skiba kl. 1f
|
12.01.2023r. | Międzyszkolny konkurs językowo-plastyczny “My Christmas Dictionary”
Szkoła Podstawowa nr 1 |
II miejsce
F. Skiba kl. 1f |
13.01.2023r. | Międzyszkolny Konkurs Krawiecki “Uszyj skarpetę na prezentyod Św. Mikołaja”
Szkoła Podstawowa nr 10 koordynator ZS 12 Anna Marzec-Błasik |
III miejsce
P. Piotrowska kl.3d |
19.12.2022r. |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Moja wymarzona choinka” Małgorzata Kędzierska |
KLASY I I miejsce Z. Furman kl.1f, ZS nr 12 Sz. Kamiński kl.1a, ZS nr 12 A. Cięszczyk kl. 1a, SP nr 11 II miejsce M. Portka kl.1c, ZS nr 12 K. Karpiuk kl. 1f, ZS nr 12 B. Kozieł kl.1c, ZS nr 52 III miejsce A. Sierańska kl.1c, SP nr 5 F. Dubiel kl. 1, SP nr 3 R. Kołodziejczyk kl. 1a, SP nr 11 K. Gnieciak kl. 1, SP nr 11 Wyróżnienia A. Kopacz kl. 1a ZS nr 12 A. Kwiatek kl. 1f, ZS nr 12 K. Głębicka kl. 1f, ZS nr 12 K. Maj kl.1e, ZS nr 12 F. Skiba kl. 1f ZS nr 12 A. Mędrek kl. 1, SP nr 5 A. Kozieła kl. 1b, SP nr 52 P. Kozioł kl. 1a SP nr 52 A. Sochan kl. 1d, SP nr 52 KLASY II I miejsce M. Małodziński kl.2d, ZS nr 12 A. Jurak kl. 2b, ZS nr 12 II miejsce L.H. Tomaszewska kl.2, SP nr 29 G. Oniszczuk kl. 2d, ZS nr 12 III miejsce N. Gomółka kl. 2b, SP nr 29 Z. Radnicka kl. 2c, ZS nr 12 Wyróżnienie A. Świątczak kl. 2a,SP nr 3 J. Śliwińska kl. 2c, ZS nr 12 E. Bielak kl. 2e, ZS nr 12 K. Wierchusz- Kowalska kl.2, SP nr 29 KLASY III I miejsce F. Stępniak kl. 3b, ZS nr 12 II miejsce N. Edelman kl. 3b, SP nr 3 Z. Badaj kl. 3c, ZS nr 12 III miejsce K. Bąk kl. 3d, ZS nr 12 Wyróżnienie M. Mazek kl.3b SP nr 3 B. Brodziak kl. 3f, ZS nr 12 H. Dudkiewicz kl.3e, ZS nr 12 L. Kołb-Sielecka kl. 3f, ZS nr 12 A. Mehmedaliev kl.3, Sp nr 24 A. Wójtowicz kl.3, SP nr 24 P. Shvorob kl.3, Sp 24 N. Wąsala kl.3, SP nr 24 |