Konkurs “TRZYMAJ FORMĘ”

Miło nam poinformować, że konkurs “Trzymaj formę” został wpisany na listę konkursów kuratoryjnych, więc laureaci i finaliści konkursu będą mogli otrzymać dodatkowe punkty wpisane na świadectwie ósmoklasisty.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech etapach: I etap – szkolny, II etap – powiatowy, III etap – ogólnopolski. Etap szkolny oraz etap powiatowy przeprowadzane są on-line za pośrednictwem Internetowego Systemu Konkursowego i polegają na samodzielnym rozwiązaniu testu z pytaniami zamkniętymi. Etap wojewódzki konkursu składa się z części pisemnej wyłaniającej finalistów konkursu oraz części praktycznej wyłaniającej laureatów konkursu.

Pierwszy etap konkursu „TRZYMAJ FORMĘ” odbędzie się na terenie naszej szkoły w dniu w dniu 23 marca w godz.:

• 12-13 (klasy VIII)
  • 14-15 (klasy VI i VII)

Wszystkim uczniom, którzy zgłosili swój udział w konkursie, życzymy jak najlepszych wyników.

Agnieszka Karpińska

Aneta Borkowska