Konkurs PIĘCIU POMOCNIKÓW ZDROWEGO POSIŁKU

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas I-III zaangażowanych w program „Jedz z Głową” do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Pięciu Pomocników Zdrowego Posiłku”.

Konkurs jest organizowany przez Fundację Medicover w ramach Programu „Jedz z Głową” finansowanego ze środków Miasta Lublin.

Celem konkursu jest zaangażowanie uczniów w tematykę zdrowego odżywiania.

Czym jest naszych pięciu pomocników zdrowego posiłku? To bardzo ważne produkty, które powinny się znaleźć na każdym talerzu. Są jak superbohaterowie zdrowego odżywiania, a wśród nich Zbożak (pełnoziarniste produkty), Białek (produkty z białkiem), Chrupak (wszystkie warzywa surowe typu marchewka, pomidor, papryka), Liściak (sałaty, jadalne liście warzyw) i Tłuścik (zdrowe tłuszcze).

Termin zgłoszeń i przesyłania prac konkursowych to 24.05.2023 – 14.06.2023.

Zasady udziału w konkursie:

  • w celu wzięcia udziału w konkursie należy założyć profil rodzica oraz dziecka na dedykowanej programowi platformie https://panel.jedz-z-glowa.pl, a następnie dołączyć do wydarzenia „Konkurs plastyczny pięciu pomocników zdrowego posiłku” znajdującego się w zakładce „Wydarzenia”.
  • każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę
  • prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi dowolną techniką, wcześniej nieopublikowanymi
  • wykonane prace należy sfotografować i dołączyć do zgłoszenia poprzez platformę i/lub przesłać zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika na adres email koordynatorki programu „Jedz z Głową”: agnieszka.mierzwa@medicover.pl do końca dnia 14.06.2023 r.

Spośród zgłoszonych prac Komisja Konkursowa wybierze 3 najlepsze oraz przyzna 10 wyróżnień, a wyniki zostaną ogłoszone 21.06.2023.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

REGULAMIN

Skip to content