KOŁO TEATRALNE „BAJDURKA”

Kolejna odsłona talentów aktorów szkolnego teatrzyku „ Bajdurka” w przedstawieniu pt. „O odwilży, o kichaniu i o Wiosny powitaniu ”.
Z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role, dialogi pełne humoru, piosenki i tańce sprawiły, że wszyscy na sali świetnie się bawili.
Ogromne podziękowania należą się Rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów dla aktorów.

Agnieszka Rzedzicka

Nowi uczestnicy szkolnego koła teatralnego „Bajdurka” przełamali pierwszą nieśmiałość i zaprezentowali swoje umiejętności w uroczystym apelu z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy.

– KOŁO TEATRALNE „BAJDURKA”

„Pasja jest znacznie ważniejsza niż perfekcja

wykonania”

C.G. Drews

Zajęcia teatralne stanowią szczególną formę aktywności i ekspresji twórczej dla uczniów klas młodszych. Aktywność dziecka należy do jego sfery rozwoju i trzeba ją właściwie stymulować i pobudzać przez odpowiednie zabawy, a taką jest niewątpliwie zabawa w teatr. Zajęcia teatralne wpływają korzystnie na wszechstronny rozwój dziecka, stanowią również uzupełnienie treści programowych, sprzyjają poszerzaniu i utrwalaniu wiadomości. Udział w takich zajęciach jest wspaniałym pomysłem na dobre spędzenie czasu wolnego. Teatr stwarza dobrą atmosferę grupową i spełnia funkcję terapeutyczną.

Zapraszam na zajęcia w każdą środę od 12:10-13:40.

Proszę o kontakt przez dziennik elektroniczny.

Agnieszka Rzedzicka