strona

Już wkrótce Mikołajkowy Tydzień Profilaktyczno-Sportowy w ZS nr 12 w Lublinie!!!

Zbliżają się mikołajki, każde dziecko nieśmiało oczekuje prezentu. A co byłoby, gdyby w tym roku prezentem było zdrowe życie? Czas spędzony w gronie przyjaciół na podejmowaniu aktywności sportowej? Rozwijanie swoich talentów i pasji? Wspólne spędzanie czasu z Rodziną? I jeszcze naprawdę duża porcja wiedzy na temat profilaktyki dla Rodziców i Nauczycieli? Dzięki współpracy Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie z Wydziałem Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin to wszystko, bez żadnej magii, wkrótce może się zdarzyć. Mikołajkowy Tydzień Profilaktyczno-Sportowy został zainicjowany Wielkim Mikołajkowym Konkursem Profilaktycznym na najlepszą grę edukacyjną. Ten konkurs jest wyjątkowy, gdyż zadanie konkursowe może wykonać nawet cała rodzina, a wykonane gry będą udostępnione dla wszystkich uczniów (w bibliotece szkolnej, bądź przestrzeni wirtualnej, w zależności od charakteru gry). Warto się pospieszyć, gdyż konkurs kończy się 7 grudnia 2023 r. o godz. 12.00, a na laureatów czekają cenne nagrody. Szczegóły w poniższym linku:

WIELKI MIKOŁAJKOWY KONKURS PROFILAKTYCZNY

Dla Rodziców przygotowano Prelekcję Profilaktyczną, którą 5 grudnia 2023 r. w godz. 17.00-19.00 przedstawi szkolny psycholog:  pani Anna Tuczyńska, zaś nauczyciele będą mogli uczestniczyć w prelekcji o tej samej tematyce 8 grudnia 2023 r. w godz. 15.00-17.00. Przedstawi ją szkolny pedagog: pani Sylwia Kuźma-Langford.

W dniach 4-8 grudnia przewidziano wiele atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Dla uczniów klas I-VIII przygotowano cykl sportowych rozgrywek międzyklasowych. Odbędą się one według poniższego harmonogramu. Będzie dużo radości i sportowej rywalizacji, zaś uczestnicy założą mikołajkowe czapki.

HARMONOGRAM ROZGRYWEK KLAS I-III

HARMONOGRAM ROZGRYWEK KLAS IV-VIII