Świetlicowe wieści

Dzień Babci i Dziadka w świetlicy szkolnej 2024

W tym zimowym miesiącu obchodzimy wyjątkowe święto, w którym każdemu robi się cieplej na sercu.

21 stycznia świętujemy Dzień Babci a 22 stycznia Dzień Dziadka. To szczególnie wyjątkowe święto rodzinne, które łączy pokolenia, przypomina wartości rodzinne i więzi pokoleniowe. Każde dziecko pamięta o swoich ukochanych babciach i wspaniałych dziadkach. Potrafią doskonale powiedzieć za co ich kochają, szanują i są wdzięczni, a w tych dniach mogą podziękować im – za ich bezgraniczną miłość, opiekę, dobre słowo, pomoc w trudnych sytuacjach i wspólnie spędzony czas. W naszej świetlicy szkolnej również pamiętamy o uczczeniu ich święta poprzez dedykowanie im wierszyków, pięknych laurek z życzeniami oraz wykonując samodzielnie upominki. Uczniowie świetlicy przygotowali dla swoich babć i dziadków niespodzianki w postaci zawieszek – poduszeczek wykonanych z filcu i samodzielnie uszytych oraz przyozdobionych wzorów kotka, misia, serca, samochodu itp.