„DZIECI LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI”

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. W naszej szkole również co roku świętujemy w tym dniu, uczniowie przynoszą swoje ulubione maskotki, czytamy bajki i opowiadania, których bohaterami są misie.

Ze względu na sytuację epidemiczną Dzień Pluszowego Misia w tym roku obchodzimy trochę inaczej. W drugich klasach ulubione misie zagościły tylko na chwilę i szybko zostały schowane do plecaka. Wszystkie misie były piękne i wyjątkowe. Za to powstały prace plastyczne z misiem w roli głównej, były opowiadania, filmy, bajki oraz quizy i misiowe sudoku.

Wychowawcy klas drugich