Duże dzieci też lubią dobranocki!

W ostatni piątek października uczniowie klas 8f i 8e wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedzili Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. ,,To były wspaniałe chwile z Jackiem i Agatką, Reksiem, Kotem Filemonem, Bolkiem i Lolkiem, Pszczółką Mają, Smerfami i wieloma innymi postaciami z bajek”. Nie wszyscy bohaterowie byli znani dzieciom. Dzięki tej wizycie uczniowie mogli spotkać główne postacie z kultowych dobranocek oraz zobaczyć ich przygody na dużym ekranie.

Podczas wycieczki nie sposób było ominąć Zamek w Łańcucie. To jedna
z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony
i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji.

Wycieczkę zaliczamy do udanych!

R. Nowaczek