Uczniowie z pasją – Drobek Natalia

Natalia uczęszcza do klasy 3 D w Szkole Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie. Jest uczennicą koleżeńską, empatyczną i miłą dla innych. Dzieli się z innymi swoją wiedzą, przyborami szkolnymi. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce i chętnie bierze udział w konkursach plastycznych, np. w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Darami Jesieni”, wokalnych, np. w VII Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanego w naszej szkole, gdzie Natalka zakwalifikowała się do finału, ma za sobą również udział w konkursie przedmiotowym „Leon” z języka angielskiego. Na bieżąco uzupełnia swoją wiedzę, jest ciekawa świata. Do lekcji jest zawsze sumiennie przygotowana. Chętnie opowiada o swoich zainteresowaniach i bierze udział w wycieczkach, wyjściach i inicjatywach klasowych.

Bardzo lubi czytać książki, interesuje ją przyroda, świat zwierząt i roślin. Od najmłodszych lat lubi kreatywnie spędzać wolny czas, poprzez malowanie, rysowanie, ozdabianie i samodzielne tworzenie z dostępnych jej materiałów. Prace plastyczne Natalka wykonuje zawsze z pomysłem, wykorzystując swoją bogatą wyobraźnię i wiedzę.

Jedną z najważniejszych pasji Natalii jest taniec. Już w przedszkolu lubiła tańczyć, kiedy to spróbowała swoich sił na zajęciach tanecznych, a następnie na zajęciach baletu z elementami akrobatyki. Poszukując odpowiedniego stylu tańca dla siebie trafiła do Szkoły Tańca Chassemi, do której uczęszcza regularnie od II klasy, w której spełnia swoją pasję, tańcząc taniec nowoczesny z elementami baletu. Natalia ma za sobą pierwsze występy grupowe i bardzo podoba jej się na zajęciach.

Kolejną z pasji Natalki jest budowanie z klocków LEGO. Potrafi odtworzyć postacie, budynki, zwierzęta, pojazdy. Kreatywność i chęć tworzenia sprawia, że Natalka układa własne kompozycje. Z zaangażowaniem brała również udział w warsztatach Mikołajkowych LEGO prowadzonych przez Bricks 4 Kidz organizowanych w klasie Natalki.