Boks tajski

Muay Thai to bardzo wymagająca sztuka walki i również niesamowicie wartościowa. Trenujący rozwijają nie tylko swoje ciało, ale także umysł. Trening boksu tajskiego ma wiele zalet, niektórymi z nich są:

– poprawa wydolności i koordynacji ruchowej
– poprawa czasu reakcji
– poprawa przemiany materii i kształtowanie sylwetki
– wzmocnienie całego ciała w sposób nie hamujący wzrostu u dzieci
– zmniejszenie ryzyka kontuzji w innych sportach
– wyrabianie silnego charakteru
– kształtowanie wytrzymałości psychicznej oraz samodyscypliny
Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i piątki o godzinie 16:00. Zachęcam do udziału dzieci, które pasjonuje sport, są cierpliwe i chcą się rozwijać. Ilość miejsc jest bardzo ograniczona. Pierwszeństwo będzie miało kilka dzieci, które wiem, że już trenowały lub trenują podobne sporty walki. Dzieci, które mają brać udział w zajęciach muszą przede wszystkim same tego chcieć, wtedy będzie miało to sens.
Potrzebne zgody czy upoważnienia potrzebne do udziału w zajęciach dostarczę poprzez dziennik elektroniczny lub w formie papierowej osobiście lub przez wychowawców.
Zgłaszać dzieci na zajęcia proszę również przez dziennik. Miło będzie jeśli same też o tym wspomną mi osobiście lub swojemu wychowawcy.
Z poważaniem,
Kargul Patryk