Świetlicowe wieści

Andrzejki w świetlicy szkolnej

Andrzejki to czas wróżb i zabaw. Tuż przed nadchodzącym adwentem w świetlicy szkolnej odbyły się andrzejkowe zabawy. W niejednej sali słychać było znane i lubiane  muzyczne utwory. Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami świetlicy zgłębiali tajniki wróżb. Jak tradycja nakazuje, podczas spotkania nie zabrakło również zabaw i konkursów z elementami rywalizacji. Było ustawianie butów, losowanie karteczek z wróżbami, taniec z balonem, lanie wosku, przekłuwanie serc z imionami chłopców i dziewczynek i wiele innych, ciekawych atrakcji. Muzyka wprowadziła dzieci w odpowiedni nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Zabawa andrzejkowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród starszych jak i młodszych uczniów. Pomimo zmęczenia dzieci były w doskonałych humorach, a uśmiech na ich buziach świadczył o miłej zabawie.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia andrzejkowego.

Świetlica 22

Świetlica 58