Akcja charytatywna na rzecz uczniów i wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie.

Szanowni Państwo!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyłączyły się do zbiórki charytatywnej na rzecz chorych dzieci – uczniów i wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym  w Lublinie.

Dziękuję szczególnie gorąco Paniom: Annie Wnuk i Natalii Cieplak, które włączyły się w akcję jako współorganizatorki reprezentując oddziały przedszkolne w naszej placówce.     Z całego serca dziękuję Paniom: Monice Domańskiej i Małgorzacie Ostaszewicz, które reprezentowały klasy starsze i wraz z uczniami prężnie działały niosąc pomoc najbardziej potrzebującym.

W dniu 17 grudnia 2021r. wszystkie zebrane dary zostały przekazane uczniom w szpitalu przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Radość dzieci była ogromna.

To był już kolejny rok – dokładnie piąty rok niesienia pomocy dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Za każdym razem mamy wielu darczyńców, wiele osób, które swoją postawą i zaangażowaniem sprawiają radość innym. Patrząc jak wielkie serca mają nasi uczniowie, jak chętnie dzielą się z innymi dziećmi, niekiedy swoimi rówieśnikami, człowiek nadal wierzy, że dobro istnieje.  Wasza postawa jest budująca i niesie nadzieję na przyszłość.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję w imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie , dzieci przebywających w szpitalu oraz swoim.

Anna Czubak

wicedyrektorZS12 w Lublinie