Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie, Przyjaciele,
Nasza szkoła bierze udział w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej dla dziewcząt “Akademia Dojrzewania Lactacyd”. Program ma na celu kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dojrzewającej młodzieży oraz oswajanie młodych dziewcząt z tematami, które powszechnie bywają uznawane za “tabu”.
Dzięki zaangażowaniu wspaniałych uczennic (oraz uczniów) naszej szkoły, stworzony został film “Nasze kobiece sekrety”. Przedstawia on historie każdej z młodych dziewcząt, pokazując jak wielki jest ocean kobiecych sekretów oraz z czym na co dzień zmagają się dojrzewające dziewczyny.
Film bierze udział w konkursie, więc zachęcamy wszystkich z Państwa do licznego oddawania głosów!
Można to zrobić poprzez kliknięcie w poniższy link:
Na stronie pojawi się film zatytułowany: Nasze kobiece sekrety – ZS nr 12 w Lublinie, a po prawej stronie “Oddaj głos”.
Już dziś dziękujemy za wsparcie i liczymy na Państwa głosy!