Aktualności podstawowa

Drodzy Rodzice i Uczniowie, już po raz kolejny nasza szkoła jest zaangażowana w pomoc osobom potrzebującym.  Akcja zorganizowana jest wspólnie z Zespołem Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie.  Prowadzimy zbiórkę, która ma na celu wsparcie chorych dzieci, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej a niekiedy nawet społecznej, gdyż osoby te przebywają długotrwale na oddziałach szpitalnych. Ze zgromadzonych informacji wiemy, że najbardziej potrzebnymi przydatnymi rzeczami są: artykuły szkolne, słodycze i zabawki.

Na korytarzach szkolnych znajdują się plakaty informujące o zbiórce. Rzeczy, które zechcecie Państwo przekazać można przynosić do sali nr 103 na 1 piętrze w dniach od 13 do 21 grudnia 2018 roku. Osobą koordynującą przebieg akcji jest Pani Anna Czubak.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Wasza pomoc jest nieoceniona,  przynosi wiele radości i wywołuje uśmiech na ustach dzieci.

Z wyrazami szacunku i uznania Anna Czubak