V LUBELSKI WYŚCIG KACZEK

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła włączyła się w akcję charytatywną  V Wyścig Kaczek, której finałem będzie festyn rodzinny na terenach zielonych przy Arenie Lublin  27 maja (niedziela) o godz.14.00.

Dochód z akacji przeznaczony jest na wsparcie dzieci z województwa lubelskiego w zakresie prowadzenia świetlicy środowiskowej dla najuboższych dzieci, edukacji, dofinansowania wyjazdów wakacyjnych. Ze szczegółami akcji można zapoznać się na stronie internetowej  oraz na stronie naszej szkoły.

wyscigkaczek.pl

Koszt gumowej kaczki/losu  to 20zł. Zwycięskie kaczki wygrywają dla swoich właścicieli atrakcyjne nagrody. Poza tym, uczniowie z danej klasy, którzy posiadać będą największą liczbę cegiełek – kaczek, w przeliczeniu na jednego ucznia za włożony trud i zaangażowanie otrzymają nagrodę, którą jest wyjazd na majówkę w ośrodku rekreacyjno-sportowym Aqua Lublin.

W naszej szkole gumowe kaczki/losy  będzie można nabyć od 14 do 18 maja  w holu głównym szkoły.

Zachęcamy Państwa do pomocy dzieciom w dystrybucji kaczek. Można to robić pośród rodziny, przyjaciół lub w zakładzie pracy oraz  zachęcić do zakupu kaczek przez stronę internetową. Ważne jest to, aby przy składaniu zamówienia internetowego podać nazwę szkoły i klasy.  Kaczki te zostaną wliczone do puli danej klasy.

Udział w akcji to szansa dla naszych dzieci na kształtowanie postaw prospołecznych, naukę pracy w grupie oraz znakomity trening kreatywności, a wszystko to wzbogacone porcją znakomitej zabawy oraz nutą rywalizacji w szczytnym celu.

info kaczki

Skip to content