SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

24 kwietnia w naszej szkole odbył się coroczny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III. Każda klasa reprezentowana była przez jednego recytatora, który deklamował wiersz o tematyce dziecięcej. Uczestników oceniała komisja w składzie: p. wicedyrektor Ewelina Zakrzewska, p. Beata Mącik, p. Ewa Koniczyńska i p. Elżbieta Piekarniak. Najlepsi recytatorzy będą reprezentowali naszą szkołę podczas 51. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej. Są nimi:
1. Natalia Sugier kl. I a
2. Michał Knopik kl. I c
3. Anna Kuśmirek kl. II a
4. Natalia Boruczenko kl. III c
5. Jan Folusiewicz kl. III d
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy i trzymamy kciuki.
Konkurs uświetniły występy taneczne uczennic z klasy I a: Leny Stępniak, Aleksandry Brelik i Leny Jędrzejewskiej.

Koordynator – Anna Saran – Matuszak

Skip to content